Bric's Life Reistas 46 camel

Bric's Life Weekender Sac de voyage 46 cm brun

Bric's Life Reistas 46 camel

Prix total le moins cher
3 à 6 jours
262,59 €
Livraison à 10,50 €

BRICS Sac de voyage Life 43cm (Camel) camel

3-7 jours
278,10 €
Livraison gratuite
Bric's Life Reistas 46 camel

Offre la moins chère

De Bric's Life Reistas 46 camel is onderdeel van de Life serie van Bric's. Deze serie bestaat onder andere uit Reistassen zonder wielen. De Reistassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 5 jaar.
262,59 €
3 à 6 jours
Cdiscount.com (Marketplace)

Produits similaires

Bric's Life Weekender Sac de voyage 46 cm vert
309,00 €
Voir l'offre
bagage24.fr
Livraison gratuite
Bric's Life Pelle Weekender Sac de voyage en cuir 45 cm brun
695,00 €
Voir l'offre
bagage24.fr
Livraison gratuite