Brooks Ghost 18 Homme 45 Vert

Brooks Ghost 18 Homme 45

Brooks Ghost 18 Homme 45 Vert

Prix le moins cher
Délai de livraison 2 à 4 jours ouvrables
149,95 €
Livraison à 6,95 €

Brooks Ghost 18 Homme 45

Prix total le moins cher
2-3 jours ouvrables
150,00 €
Livraison gratuite

Brooks Ghost 18 Blanc 45

Prix total le moins cher
2 jours ouvrables
150,00 €
Livraison gratuite

Brooks Running Ghost 18 - homme - blanc

Prix total le moins cher
24h
150,00 €
Livraison gratuite

Chaussures Brooks Ghost 18 Blanc Vert AW26, Taille 45 - EUR

1 à 3 jours ouvrés
150,00 €
Livraison à 0,99 €
Brooks Ghost 18 Homme 45 Vert

Offre la moins chère

Belangrijkste kenmerken * Merk: Brooks * Ondergrond: Road * Demping: Extra * Afwikkeling: NeutraalDe Brooks Ghost 18 Heren is een hardloopschoen die ideaal is voor lopers die op zoek zijn naar een soepele en comfortabele ervaring op de weg. Als onderdeel van de bekende Ghost-lijn, staat deze schoen bekend om zijn balans tussen schokabsorptie en stabiliteit. De Ghost 18 is uitgerust met de DNA LOFT-demping, die zorgt voor een zachte landing en een responsieve afzet. Deze technologie biedt extra comfort, wat vooral gunstig is voor ervaren of zwaardere lopers die op zoek zijn naar meer ondersteuning. Deze schoen is ontworpen voor een neutrale afwikkeling, wat betekent dat je voet goed afwikkelt via de bal van je voet zonder extra ondersteuning nodig te hebben. De slijtvaste rubberen buitenzool zorgt voor extra grip en duurzaamheid, zodat je zonder zorgen je kilometers kunt maken. Het ademende bovenwerk houdt je voeten koel tijdens intensieve runs. Met de Brooks Ghost 18 ben je klaar om...
149,95 €
Délai de livraison 2 à 4 jours ouvrables
passasports.fr/running

Produits similaires

Brooks Ghost 18 Femme 40 1/2 Gris
149,95 €
Comparer 3 prix
passasports.fr/running
Livraison à 6,95 €
Brooks Ghost 18 Homme 47.5
149,95 €
Comparer 2 prix
passasports.fr/running
Livraison à 6,95 €
Brooks Ghost 18 Femme 38
149,95 €
Comparer 2 prix
passasports.fr/running
Livraison à 6,95 €
Brooks Ghost 18 Homme 46 Blanc/Noir
149,95 €
Comparer 3 prix
passasports.fr/running
Livraison à 6,95 €
Brooks Ghost 18 Large Homme 42 1/2 Gris/Bleu
149,95 €
Comparer 4 prix
passasports.fr/running
Livraison à 6,95 €