Canon T12 (5097C006) - Cyan - Toner

Canon - Toner - 5097C006AA - T12 XC1333i/iF - Cyan

Canon T12 (5097C006) - Cyan - Toner

Prix le moins cher
1 à 3 jours ouvrés
89,50 €
Livraison à 4,95 €

Canon 5097C006 Toner Cyan Original T12 c

Prix total le moins cher
Disponible en 1-3 jours
90,24 €
Livraison gratuite

Canon 5097C006 Toner Cyan Original T12 c

Prix total le moins cher
Disponible en 1-3 jours
90,24 €
Livraison gratuite

Original Canon 5097C006 / T12 Toner cyan

2 à 3 jours ouvrés
93,09 €
Livraison à 6,90 €

Original Canon 5097C006 / T12 Toner cyan

Délai de livraison : 1 à 2 jours ouvrables
97,25 €
Livraison gratuite

Canon 5097C006 Toner Cyan Original T12 c

Disponible en 1-3 jours
104,29 €
Livraison à 6,90 €

Canon T12 - Ciano - Originale - Cartuccia Toner

Livraison sous 2 à 3 jours ouvrés
109,73 €
Livraison à 13,32 €

Canon T12 - Cyan - original - cartouche de toner - pour i-SENSYS X C1333i Cyan G

Se renseigner auprès du vendeur
111,12 €
Livraison à 4,99 €

T12 - Cyan - original - cartouche de toner - pour i-SENSYS X C1333i

Se renseigner auprès du vendeur
111,12 €
Livraison à 4,99 €
• 1
• 2
• 3
Signaler un contenu illégal
Canon T12 (5097C006) - Cyan - Toner

Offre la moins chère

Canon T12 (5097C006) Toner Cyaan kopen? De Canon T12 (5097C006) Toner Cyaan werkt met fijn poeder dat, in tegenstelling tot inkt, niet kan uitdrogen. Daardoor blijft de kwaliteit van je prints stabiel, ook als het afdrukvolume hoog is. Voor intensief thuisgebruik of drukke kantoren is dit model geschikt. De ruime afdrukcapaciteit van 5.300 pagina's zorgt ervoor dat je langere tijd ongestoord door kunt printen. Het poeder wordt tijdens het printproces op het papier gefixeerd, wat resulteert in scherpe, nette en vlekvrije afdrukken. Dit maakt de toner geschikt voor documenten waarin kleurprecisie en leesbaarheid belangrijk zijn. Waarom kiezen voor Canon T12 (5097C006) Toner Cyaan? Deze toner levert professionele, heldere cyaanafdrukken die teksten en afbeeldingen goed laten uitkomen, en....
89,50 €
1 à 3 jours ouvrés
printabout.fr

Produits similaires

Canon T12 - cyan - original - cartouche de toner
121,21 €
Voir l'offre
Inmac-wstore.com
Livraison à 14,28 €