Festool APS 900-3 Gabarit D'établi Pour Les Raccords D'angle Et De Plaque Jusqu'à 900 Mm

FESTOOL Gabarit de fraisage modulable APS 900/3 - 578727

offres d'occasion à partir de

Festool APS 900-3 Gabarit D'établi Pour Les Raccords D'angle Et De Plaque Jusqu'à 900 Mm

Prix total le moins cher
1 jour
478,79 €
Livraison gratuite

Festool Festool Gabarit de plan de travail APS 900/3 Quantité:1

2-4 jours ouvrés
484,99 €
Livraison gratuite

Gabarit modulable APS 900/3 - FESTOOL - 578727

24/48h
564,13 €
Livraison gratuite

Festool Gabarit de plan de travail APS 900/3 pour joints d'angle et de plaque jusqu'à 900 mm de profondeur

2 à 3 jours ouvrés
586,54 €
Livraison gratuite

Produits similaires

Festool Gabarit OF-FH 2200 - 495246
253,99 €
Comparer 17 prix
contorion.fr
Livraison gratuite
FESTOOL Gabarit pour les queues d'aronde VS 600 SZ14 - 488877
108,06 €
Comparer 15 prix
Guedo-outillage.fr
Livraison gratuite
Festool BS-KV D15 Guide de perçage
76,03 €
Comparer 15 prix
getgoods.com (FR)
Livraison à partir de 2,95 €
Festool Gabarit modulable APS 900/2 204219 G
419,28 €
Comparer 10 prix
Amazon.fr
Livraison gratuite
Festool Kit de gabarit VS 600 SZO 14 - 491152
188,26 €
Comparer 6 prix
Maxoutil.com
Livraison gratuite
Festool APS 900-3 Gabarit D'établi Pour Les Raccords D'angle Et De Plaque Jusqu'à 900 Mm

Offre la moins chère

Festool APS 900-3 werkplaatssjabloon voor hoek- en platenverbindingen Met de Festool APS 900-3 werkplaatssjabloon maak je eenvoudig precieze hoek- en vlakverbindingen in houten platen. Deze aluminium sjabloon is voorzien van een geïntegreerde spanmogelijkheid die zorgt voor een stevige bevestiging tijdens het frezen. Je kunt vaste aanslagen gebruiken van 600, 635 en 650 mm, of de sjabloon verschuiven tot een maximale plaatdiepte van 900 mm. Voor grotere platen gebruik je optioneel verlengingsprofielen. Dankzij twee vrij te positioneren freessjablonen monteer je ook verbindingsbeslag aan de onderzijde van het werkstuk. De sjabloon is geschikt voor een groeffrees met een diameter van 14 mm en een kopieerring van 30 mm, ideaal in combinatie met een bovenfrees zoals de OF 2200 of OF 1400.
478,79 €
1 jour
fixami.fr