gants cross shot core - bleu XL

offres d'occasion à partir de

gants cross shot core - bleu XL

Prix total le moins cher
48h-72h
19,00 €
Livraison à partir de 5,90 €

Gants moto cross Shot Core Bleu Taille 11

2-4 jours ouvrables
26,93 €
Livraison à partir de 6,99 €

Shot Core Gants de motocross, noir-bleu, taille 2XL pour homme

1 - 2 jours
33,74 €
Livraison à partir de 7,90 €

Produits similaires

Gants SHOT RAW KID orange 10-11 ans
22,90 €
Comparer 2 prix
amazon-marketplace.fr
Livraison gratuite
gants cross shot core - bleu M
19,00 €
Comparer 2 prix
outletmoto.com/fr
Livraison à partir de 5,90 €
gants cross shot core - bleu S
19,00 €
Voir l'offre
outletmoto.com/fr
Livraison à partir de 5,90 €
Shot Race Gear Gants Moto Cross Race
25,90 €
Voir l'offre
amazon-marketplace.fr
Livraison gratuite
gants cross shot core - bleu XXL
19,00 €
Voir l'offre
outletmoto.com/fr
Livraison à partir de 5,90 €
gants cross shot core - bleu XL

Offre la moins chère

Gants cross Shot Core.Construcció ajustada en teixit resistent.Panells de neoprè per a una major protecció.Reforç de lycra als dits per a un ajust perfecte.Tancament de canell ajustable amb velcro.Doble reforç al polze.Palma perforada de Grotech, lleugera i resistent, amb doble reforç en zones estratègiques.Empremtes de silicona als dits per a un agafament i control òptims.Patches de TPR que augmenten la protecció dels dits.
19,00 €
48h-72h
outletmoto.com/fr