Bracelet Samsung Galaxy Watch 8 - 40 mm/Samsung Galaxy Watch 9 - 40 mm Spigen Coque robuste Rugged Armor Pro Spigen Noir Noir

Spigen Rugged Armor Pro Coque avec Bracelet Compatible avec Samsung Galaxy Watch 8 40mm (2025) - Noir Mat

Bracelet Samsung Galaxy Watch 8 - 40 mm/Samsung Galaxy Watch 9 - 40 mm Spigen Coque robuste Rugged Armor Pro Spigen Noir Noir

Prix total le moins cher
3 à 5 jours
24,99 €
Livraison gratuite

Spigen Rugged Armor Pro Coque pour Galaxy Watch 8 Serie

En stock. Livraison Express possible avec Amazon Premium.
25,99 €
Livraison gratuite

Spigen Rugged Armor Pro Conu pour Samsung Galaxy Watch 8 40 mm Coque avec bande de protection en TPU avec bracelet (2025) Noir mat

10-15 jours
54,90 €
Livraison gratuite
Bracelet Samsung Galaxy Watch 8 - 40 mm/Samsung Galaxy Watch 9 - 40 mm Spigen Coque robuste Rugged Armor Pro Spigen Noir Noir

Offre la moins chère

Op zoek naar een stoere look voor jouw Samsung Galaxy Watch? Ga dan voor deze Rugged Armor™ Pro Case! De case en het bandje zijn vervaardigd van flexibel TPU-materiaal en hebben een schokabsorberende werking. Onmisbaar voor jouw Samsung Galaxy Watch! Allersterkst!De unibody bumper is gemaakt van Thermoplastisch Polyurethaan (TPU), een sterke soort synthetisch rubber die ontzettend lang meegaat. Het staat bekend om de hoge flexibiliteit, ook bij lage temperaturen, en de voortreffelijke slijt- en scheurvastheid. Verder is TPU zweet- en waterbestendig en wordt bacteriegroei verminderd. Je kunt er dus ook mee zwemmen, al kan er water achterblijven in de case. Ruige lookJe kunt je Samsung Galaxy Watch met deze band en case voorzien van een matte afwerking. Daarnaast zorgen de carbon fiber elementen voor een moderne uitstraling. De veilige metalen sluiting zorgt ervoor dat de polsband gemakkelijk is te verstellen naar de gewenste lengte. Waarom de Spigen Rugged Rugged Armor™ Pro Case voor de
24,99 €
3 à 5 jours
coquedetelephone.fr